Palikte savo atsiliepimą apie Transmitto

  Šiais metais (2021m.), pirmą kartą pasirinkome Transmitto paslaugas. Likome labai patenkinti - malonūs darbuotojai, greitas ir profesionalus aptarnavimas. Moka surasti, kur klientui „skauda“ bei pasiūlyti sprendimus. Nuo transporto priemonių pardavimo iki serviso paslaugų.

  UAB Judisa, direktorius Mindaugas Dumbauskas

  Gera, patikima įmonė. Profesionalus aptarnavimas, visada gali kreiptis klientui rūpimais klausimais. Įmonės darbuotojams rūpi ne tik parduoti automobilį, bet ir kokybiškai atlikti aptarnavimus.

  MB „Mmtrans”, Andrejus Morozovas

  Transmitto įmonę pasirinkau pirkti automobilį dėl bendraujančio ir paslaugaus personalo, kuris be vargo susidoroja su iškilusiais iššūkiais. Dėl kokybiško ir greito aptarnavimo servise. Bei konkurencingos kainos

  Arūnas Dambrauskas

  Ieškojome krovininio automobilio IVECO ir pabendravus su Tomu Markuza greitai radome tinkama variantą. Po kelių dienų automobilis užsakytas. Dėkui TOMUI

  Rimantas Tamašauskas

  Noriu Jums padėkoti, vertiname Transmitto už patikimumą, lankstumą, geras kainas. Aptarnavimas puikus – visada malonus, visada gausi atsakymus, pasiūlymus, patars, jei kas bus neaišku. Ačiū jums!

  UAB „Kauno Televizijos Servisas”, CEO Gintaras Sabaliauskas