ATSINAUJINOME!
JŪSŲ PATOGUMUI – VIENAS TEL. NR. VISIEMS KLAUSIMAMS
+37067611117

IVECO komercinės transporto priemonės. Užsiimate logistika, gabenimu, platinimu? „IVECO Daily“ komercinių transporto priemonių asortimentas apima viską – nuo „Daily“ furgonų, „Daily“ važiuoklių, iki specialių transporto priemonių.

DAILY FURGONAS

„Daily“ furgonas

FURGONAS, KURIS LEIDŽIA SAVO VEIKLĄ VYKDYTI KITAIP

Tai daug daugiau nei komercinis automobilis, tai – visapusiškiems jūsų įmonės poreikiams pritaikytas transportas. Naujasis „Daily“ furgonas sukurtas jūsų verslo tvarumui ir pelningumui palaikyti.

Kai didžiąją darbo dienos dalį tenka praleisti prie vairo, gyvenimo kabinoje sąlygos ir vairavimo komfortas turi būti  neprilygstami. Per savo 40 metų istoriją „Daily“ nuolat tobulino savo transportą, gyvenimo automobilyje ir vairavimo komfortą pakeldamas į aukščiausią lygį savo klasėje, be to, „Daily“ furgone įdiegta interneto prieiga garantuoja individualizuotas paslaugas pagal poreikį ir automobilio naudojimo ypatumus.

3 FAKTAI APIE „IVECO DAILY” FURGONĄ 

 • Degalų sąnaudos ir techninės priežiūros išlaidos sumažinamos iki 10%
 • Bendroji automobilio masė sumažėja nuo 3,3 iki 7,0 tonų 
 • Galima krovinio apimtis – iki 19,6 m3
 • KELIAMOJI GALIA IR KROVINIŲ SKYRIAUS APIMTIS
 • DIDELĖS GALIMYBĖS JŪSŲ VERSLUI
 • FURGONAS, IDEALIAI TINKANTIS JŪSŲ VEIKLAI

„Daily“ yra universaliausias furgonas savo klasėje. Platus modelių ir kėbulų pasirinkimas atveria daugybę galimybių: nesvarbu, ar pristatote siuntas mieste, ar vykdote sunkesnius darbus, pavyzdžiui, pervežate baldus, galite rasti „Daily“, kuris puikiai atitiks Jūsų įmonės veiklą ir poreikius.

Vežkite didesnį krovinį su didelio našumo priekine pakaba, kuri padidina didžiausią leistiną apkrovą. Maksimali priekinės ašies apkrova – iki 1 900 kg, pasirinkus 3,5 t modelį su lengvesne, bet stipria QUAD-LEAF pakaba, arba net iki 2 700 kg, pasirinkus dvigubų ratų modelį su QUAD-TOR pakaba.

 • SALONO ĮRANGA IR VAIRAVIMO KOMFORTAS
 • SĖSKITE Į AUTOMOBILĮ, JIS KOMFORTIŠKAS!
 • TECHNOLOGIJOS, KURIOS SUKURTOS JUMS
 • Sklandus ir manevringas
  Naujasis elektrinis vairo stiprintuvas yra labai tikslus ir iš karto reaguoja į vairuotojo judesius – su mažiau pastangų užtikrinamas sklandesnis vairavimas. Jis taip pat slopina vibraciją ir kompensuoja slydimą bei ratų disbalansą, sukurdamas visiško stabilumo ir pilnos kontrolės pojūtį. Kad net iki 70 proc. sumažintumėte vairavimo pastangas ir galėtumėte mėgautis ypatingu vairavimo malonumu net ir judriose miesto gatvėse, galite suaktyvinti automobilyje įdiegtą unikalią miesto režimo funkciją vos vienu mygtuko paspaudimu. 
 • Neprilygstamas vairavimo patogumas ir ergonomiškumas

Visa „Daily“ vairavimo sistema sukurta taip, kad jaustumėtės tarsi lengvajame automobilyje. Galite koreguoti vairo ašį ir kampą, kol atrasite geriausią padėtį dar didesniam patogumui ir ergonomiškumui užtikrinti. Ant mažesnio daugiafunkcio vairo išdėstyta daugybė valdiklių, palikta daugiau vietos kojoms, todėl galite jaustis dar patogiau. Susidarius spūsčiai eismo piko metu, vienu mygtuko paspaudimu galite įjungti „Queue Assist“ pagalbinę sistemą. Pamirškite stresą eismo piko metu!

 • Paprastas ir aiškus valdymas

Naujasis aukštos skiriamosios gebos spalvotų ekranų skydelis suteikia patogią bei intuityvią sąsają, kuria galite lengvai valdyti „Daily“ ir reikiamu laiku pasiekti visas pagrindines šio automobilio nuostatas bei informaciją.

 

 • Sauga ir efektyvumas su padangų slėgio realiu laiku stebėjimo sistema 

Padangų slėgio stebėjimo sistema kiekvienos padangos slėgį realiu laiku rodo ekranų skydelyje, todėl galite būti tikri, kad „Daily“ padangų slėgis visada bus optimalus. Taigi, vairavimas ne tik tampa saugesnis, bet ir sumažėja degalų sąnaudos. „Daily“ – pirmasis furgonas, kuriame ši funkcija siūloma tiek viengubų, tiek dvigubų ratų modeliuose.

 • Hi-connect: nauja informacijos ir pramogų sistema
  „Daily“ turi patogią informacijos ir pramogų sistemą su 17,78 cm ekranu, DAB radijo imtuvu, vairavimo stiliaus vertinimo ir balso atpažinimo funkcijomis, TomTom® automobilių ir sunkvežimių navigacijos sistema bei galinės kameros ekranu. Su „Apple CarPlay“ ir Android Auto™ programomis skaitmeninėmis pramogomis galite saugiai mėgautis tiesiog vairuodami.
 • Didelio matomumo LED žibintai
  Naujieji LED žibintai su daug ryškesniu ir toliau sklindančiu spinduliu matomumą pagerina net 15 proc., todėl kliūtis kelyje pastebėsite daug greičiau. Ne tik turėsite stilingą furgoną, bet ir sumažinsite bendrąsias nuosavybės išlaikymo sąnaudas, nes LED žibintai naudojami labai ilgai. Jokio blaškymosi, jokių pastangų.
 • Patogus ir efektyvus automobilio parkavimas
  Naujasis elektrinis stovėjimo stabdys automatiškai įsijungia pastačius automobilį ir išsijungia, kai esate pasiruošę važiuoti. Vairuodami mieste, kai reikia sustoti dažniau (pavyzdžiui, pristatant siuntas), negaišite laiko įjunginėdami ir išjunginėdami stabdį – taip ne tik sumažinsite dėl pasikartojančių judesių pasireiškiantį rankų nuovargį ir diskomfortą, bet ir padidinsite savo produktyvumą. Pašalinus rankinio stabdžio svirtį, atsiranda daugiau erdvės salone, tad galėsite patogiau judėti, be to, eliminavę papildomus veiksmus, galite sutaupyti iki 5 valandų per mėnesį, o tai tikrai padidins Jūsų pelningumą.
 • FUNKCIJOS IR PASLAUGOS
 • PATOBULINTOS RYŠIO FUNKCIJOS IR PASLAUGOS

​​„Daily“ ryšio funkcijos neapsiriboja mobiliuoju įrenginiu, jos leidžia valdyti įvairias paslaugas, kurios padeda Jums aktyviau ir efektyviau vykdyti savo veiklą – sumažinti sustojimų skaičių ir padidinti verslo našumą.

Daugiau laiko liks tiesioginiam darbui, nes transporto priemonė yra tiesiogiai susiejama su IVECO specialistais, kurie gauna reikalingus duomenis realiu laiku, todėl gali nuotoliniu būdu atlikti automobilio diagnostiką bei išsiaiškinti galimus gedimus ir imtis prevencinių veiksmų jiems dar neįvykus. 

Individualizuotos paslaugos pagal automobilio naudojimo duomenis realiu laiku, kuriuos galite gauti iš savo „Daily. Optimizuokite savo „Daily“ naudojimo efektyvumą realiu laiku, MYDAILY portale analizuodami jo eksploatacijos parametrus, degalų sąnaudas ir pan.

Automobilių parko valdymo sprendimai leidžia sumažinti išlaidas dėl geresnio transporto priemonių stebėjimo ir automobilių parko panaudojimo, tinkamo vairuotojų elgesio, pažangios variklio diagnostikos ir ridos duomenų stebėjimo realiu laiku.

 • PAŽANGIAUSI VARIKLIAI 
 • JŪSŲ VERSLO TVARUMAS IR PELNINGUMAS

IKI 10 PROC. MAŽESNES DEGALŲ SĄNAUDAS UŽTIKRINA ITIN EFEKTYVIOS „DAILY“ FUNKCIJOS

„Daily“ varikliai išsiskiria taupumu, kurį pasiekti padeda daugybė naujų funkcijų, pavyzdžiui: jautresnė ir efektyvesnė elektroniniu būdu valdoma kintamosios geometrijos turbina, specialiai „Daily“ sukurtos itin ekonomiškos ir mažu riedėjimo pasipriešinimu pasižyminčios A klasės padangos bei „Start&Stop“ sistema.

IKI 10 PROC. MAŽESNĖS AUTOMOBILIO PRIEŽIŪROS SĄNAUDOS

Dėl visų įdiegtų naujovių ir poreikio rečiau keisti tepalus, automobilio priežiūros sąnaudos važinėjant mieste sumažėja iki 10 proc. 

VISADA OPTIMALUS NAŠUMAS

„Daily“ furgonas gerai žinomas dėl didelio variklių pasirinkimo – jis vienintelis rinkoje siūlomas su dviem konkrečioms užduotims pritaikytais varikliais.

„DAILY“ VAŽIUOKLĖ

KOMERCINIS AUTOMOBILIS, KURIS LEIDŽIA VEIKLĄ VYKDYTI KITAIP

Tai daug daugiau nei komercinis automobilis, tai – visapusiškiems jūsų įmonės poreikiams pritaikytas transportas. Naujoji „Daily“ važiuoklė sukurta jūsų verslo tvarumui ir pelningumui palaikyti.

3 FAKTAI APIE IVECO „DAILY“ VAŽIUOKLĘ

 • Mažėja degalų sąnaudos ir techninės priežiūros išlaidos
 • Kadangi daug dėmesio skiriame efektyvumui ir siekiame ateityje iki nulio sumažinti transporto išmetamo anglies dioksido kiekį, su „Daily“ važiuokle degalai naudojami dar ekonomiškiau. Be to, 

dėl jos patobulintos konstrukcijos, alyvos keitimo intervalai yra ilgesni, o techninės priežiūros sąnaudos – mažesnės. 

 • Mažėja bendroji automobilio masė
 • DAUGYBĖ GALIMYBIŲ

Kokia bebūtų jūsų užduotis, susiraskite savo poreikius atitinkantį „Daily“. Tai universaliausias automobilis savo klasėje, nes galima rinktis modelius, kurių bendroji masė yra nuo 3,3 tonų iki 7,2 tonų, važiuoklės bazė – nuo 3 000 mm iki 5 100 mm, o kėbulo ilgis – iki 6 190 mm. Išnaudokite visus „Daily“ važiuoklės privalumus, nes ji yra ypač tvirta ir lengvai perdaroma dėl iš „C“ sekcijų sudaryto plieninio rėmo.

 • DIDŽIAUSIAS KĖBULŲ PASIRINKIMAS

„Daily“ siūlo daugybę kėbulo variantų, todėl tikrai lengvai rasite atitinkantį jūsų poreikius. Jie puikiai tinka specializuotiems automobiliams, kuriems keliami aukšti reikalavimai, pavyzdžiui, gelbėjimo operacijų transporto priemonėms, galinio ir šoninio išvertimo savivarčiams ar greitosios pagalbos automobiliams.

KELIAMOJI GALIA IR KROVINIŲ SKYRIAUS APIMTIS

DIDELĖS GALIMYBĖS JŪSŲ VERSLUI

AUTOMOBILIS, IDEALIAI TINKANTIS JŪSŲ VEIKLAI

„Daily“ yra universaliausias automobilis savo klasėje. Platus modelių ir kėbulų pasirinkimas atveria daugybę galimybių: nesvarbu, ar pristatote siuntas mieste, ar vykdote sunkesnius darbus, pavyzdžiui, pervežate baldus, galite rasti „Daily“, kuris puikiai atitiks Jūsų įmonės veiklą ir poreikius.

ILGAAMŽIŠKUMAS

 • Naudokite savo „Daily“ maksimaliai kiekvieną dieną, žinodami, kad juo galima pasitikėti ir kelyje šis automobilis neapvils.
 • Išnaudokite jo tvirtumą, nes jis yra vienintelis lengvasis komercinis automobilis, kurio važiuoklė sudaryta iš panašių į sunkvežimio dalių – iki 5 mm storio šoninių elementų iš vientiso plieno.
 • Darbą įvykdykite greičiau ir atlikdami mažiau reisų, nes jo naudingoji apkrova siekia iki 4 900 kg.

PAŽANGIAUSI VARIKLIAI

JŪSŲ VERSLO TVARUMAS IR PELNINGUMAS

​​​​​ IKI 10 PROC. MAŽESNES DEGALŲ SĄNAUDAS UŽTIKRINA ITIN EFEKTYVIOS „DAILY“ FUNKCIJOS

„Daily“ varikliai išsiskiria taupumu, kurį pasiekti padeda daugybė naujų funkcijų, pavyzdžiui: jautresnė ir efektyvesnė elektroniniu būdu valdoma kintamosios geometrijos turbina, specialiai „Daily“ sukurtos itin ekonomiškos ir mažu riedėjimo pasipriešinimu pasižyminčios A klasės padangos bei „Start&Stop“ sistema.

IKI 10 PROC. MAŽESNĖS PRIEŽIŪROS SĄNAUDOS

Dėl visų įdiegtų naujovių ir poreikio rečiau keisti tepalus, automobilio priežiūros sąnaudos važinėjant mieste sumažėja iki 10 proc. 

VISADA OPTIMALUS NAŠUMAS

„Daily“ važiuoklė gerai žinoma dėl didelio variklių pasirinkimo – ji vienintelė rinkoje siūloma su dviem konkrečioms užduotims pritaikytais varikliais.

 • SALONO ĮRANGA IR VAIRAVIMO KOMFORTAS
 • SĖSKITE Į AUTOMOBILĮ, JIS KOMFORTIŠKAS!
 • TECHNOLOGIJOS, KURIOS SUKURTOS JUMS
 • Sklandus ir manevringas
  Naujasis elektrinis vairo stiprintuvas yra labai tikslus ir iš karto reaguoja į vairuotojo judesius – su mažiau pastangų užtikrinamas sklandesnis vairavimas. Jis taip pat slopina vibraciją ir kompensuoja slydimą bei ratų disbalansą, sukurdamas visiško stabilumo ir pilnos kontrolės pojūtį. Kad net iki 70 proc. sumažintumėte vairavimo pastangas ir galėtumėte mėgautis ypatingu vairavimo malonumu net ir judriose miesto gatvėse, galite suaktyvinti automobilyje įdiegtą unikalią miesto režimo funkciją vos vienu mygtuko paspaudimu.
 • Neprilygstamas vairavimo patogumas ir ergonomiškumas

Visa „Daily“ vairavimo sistema sukurta taip, kad jaustumėtės tarsi lengvajame automobilyje. Galite koreguoti vairo ašį ir kampą, kol atrasite geriausią padėtį dar didesniam patogumui ir ergonomiškumui užtikrinti. Ant mažesnio daugiafunkcio vairo išdėstyta daugybė valdiklių, palikta daugiau vietos kojoms, todėl galite jaustis dar patogiau. Susidarius spūsčiai eismo piko metu, vienu mygtuko paspaudimu galite įjungti „Queue Assist“ pagalbinę sistemą. Pamirškite stresą eismo piko metu!

 • Paprastas ir aiškus valdymas

Naujasis aukštos skiriamosios gebos spalvotų ekranų skydelis suteikia patogią bei intuityvią sąsają, kuria galite lengvai valdyti „Daily“ ir reikiamu laiku pasiekti visas pagrindines šio automobilio nuostatas bei informaciją.

 • Sauga ir efektyvumas su padangų slėgio realiu laiku stebėjimo sistema
  Padangų slėgio stebėjimo sistema kiekvienos padangos slėgį realiu laiku rodo ekranų skydelyje, todėl galite būti tikri, kad „Daily“ padangų slėgis visada bus optimalus. Taigi, vairavimas ne tik tampa saugesnis, bet ir sumažėja degalų sąnaudos. „Daily“ – pirmasis furgonas, kuriame ši funkcija siūloma tiek viengubų, tiek dvigubų ratų modeliuose.
 • Hi-connect: nauja informacijos ir pramogų sistema
  „Daily“ turi patogią informacijos ir pramogų sistemą su 17,78 cm ekranu, DAB radijo imtuvu, vairavimo stiliaus vertinimo ir balso atpažinimo funkcijomis, TomTom® automobilių ir sunkvežimių navigacijos sistema bei galinės kameros ekranu. Su „Apple CarPlay“ ir Android Auto™ programomis skaitmeninėmis pramogomis galite saugiai mėgautis tiesiog vairuodami.
 • Didelio matomumo LED žibintai
  Naujieji LED žibintai su daug ryškesniu ir toliau sklindančiu spinduliu matomumą pagerina net 15 proc., todėl kliūtis kelyje pastebėsite daug greičiau. Ne tik turėsite stilingą furgoną, bet ir sumažinsite bendrąsias nuosavybės išlaikymo sąnaudas, nes LED žibintai naudojami labai ilgai. Jokio blaškymosi, jokių pastangų.
 • Patogus ir efektyvus automobilio parkavimas
  Naujasis elektrinis stovėjimo stabdys automatiškai įsijungia pastačius automobilį ir išsijungia, kai esate pasiruošę važiuoti. Vairuodami mieste, kai reikia sustoti dažniau (pavyzdžiui, pristatant siuntas), negaišite laiko įjunginėdami ir išjunginėdami stabdį – taip ne tik sumažinsite dėl pasikartojančių judesių pasireiškiantį rankų nuovargį ir diskomfortą, bet ir padidinsite savo produktyvumą. Pašalinus rankinio stabdžio svirtį, atsiranda daugiau erdvės salone, tad galėsite patogiau judėti, be to, eliminavę papildomus veiksmus, galite sutaupyti iki 5 valandų per mėnesį, o tai tikrai padidins Jūsų pelningumą.
 • FUNKCIJOS IR PASLAUGOS
 • PATOBULINTOS RYŠIO FUNKCIJOS IR PASLAUGOS

​​„Daily“ ryšio funkcijos neapsiriboja mobiliuoju įrenginiu, jos leidžia valdyti įvairias paslaugas, kurios padeda Jums aktyviau ir efektyviau vykdyti savo veiklą – sumažinti sustojimų skaičių ir padidinti verslo našumą.

Daugiau laiko liks tiesioginiam darbui, nes transporto priemonė yra tiesiogiai susiejama su IVECO specialistais, kurie gauna reikalingus duomenis realiu laiku, todėl gali nuotoliniu būdu atlikti automobilio diagnostiką bei išsiaiškinti galimus gedimus ir imtis prevencinių veiksmų jiems dar neįvykus. 

Individualizuotos paslaugos pagal automobilio naudojimo duomenis realiu laiku, kuriuos galite gauti iš savo „Daily. Optimizuokite savo „Daily“ naudojimo efektyvumą realiu laiku, MYDAILY portale analizuodami jo eksploatacijos parametrus, degalų sąnaudas ir pan.

Automobilių parko valdymo sprendimai leidžia sumažinti išlaidas dėl geresnio transporto priemonių stebėjimo ir automobilių parko panaudojimo, tinkamo vairuotojų elgesio, pažangios variklio diagnostikos ir ridos duomenų stebėjimo realiu laiku.

DAILY HI-MATIC

KOMERCINIS AUTOMOBILIS, KURIS LEIDŽIA VEIKLĄ VYKDYTI KITAIP

Tai daug daugiau nei komercinis automobilis, tai – visapusiškiems jūsų įmonės poreikiams pritaikytas transportas. Naujasis „Daily HI-MATIC“ sukurtas jūsų verslo tvarumui ir pelningumui palaikyti.

Važiuokite saugiai ir patogiai su pirmąja 8 pavarų automatine pavarų dėže – ergonominė daugiafunkcė pavarų perjungimo svirtis užtikrina saugumą, nes galite visą dėmesį skirti eismui ir važiavimo sąlygoms stebėti.  Mėgaukitės išskirtiniu „Daily“ ilgaamžiškumu ir patikimumu, kurį užtikrina variklį ir važiuoklę apsauganti bei techninės priežiūros reikalavimus mažinanti technologija.  

Suefektyvinkite savo veiklą su geriausia šio transporto klasėje pavarų dėže, serijos pažiba – „Daily HI-MATIC“ su 3,0 l F1C varikliu, kuri užtikrina 210 AG ir 470 Nm sukimo momentą. Be to, dėl rekordinio 7,0 t bendrojo svorio „Daily HI-MATIC“ yra geriausias sprendimas sudėtingiausiems reisams.

3 FAKTAI APIE IVECO „DAILY HI-MATIC“

 • Degalų sąnaudos ir techninės priežiūros išlaidos sumažėja iki 10 proc.
 • Kadangi daug dėmesio skiriame efektyvumui ir siekiame ateityje iki nulio sumažinti transporto išmetamo anglies dioksido kiekį, su „Daily“ degalai naudojami dar ekonomiškiau. Be to, dėl patobulintos konstrukcijos, alyvos keitimo intervalai yra ilgesni, o techninės priežiūros sąnaudos – mažesnės. 
 • Maža bendroji automobilio masė – nuo 3,3 iki 7,0 t. 
 • DAUGYBĖ GALIMYBIŲ

Nepriklausomai nuo to, kokie Jūsų poreikiai, rasite geriausiai Jūsų veiklą atitinkantį „Daily HI-MATIC“. Begalė kėbulo sprendimų leidžia pritaikyti „Daily“ pagal savo poreikius. Pasirinkite kėbulą, kuris geriausiai atitinka Jūsų transportui keliamus reikalavimus:

 • Su savaime prisitaikančia pavarų perjungimo funkcija, užtikrinančia, kad tinkama pavara būtų sklandžiai įjungiama per mažiau nei 200 milisekundžių. 
 • Su plačiu pavarų spektru, kad variklis visada dirbtų optimalia pavara.

KELIAMOJI GALIA IR KROVINIŲ SKYRIAUS APIMTIS

DIDELĖS GALIMYBĖS JŪSŲ VERSLUI

AUTOMOBILIS, IDEALIAI TINKANTIS JŪSŲ VEIKLAI

„Daily HI-MATIC“ yra universaliausias automobilis savo klasėje. Platus modelių ir kėbulų pasirinkimas atveria daugybę galimybių: nesvarbu, ar pristatote siuntas mieste, ar vykdote sunkesnius darbus, pavyzdžiui, pervežate baldus, galite rasti „Daily“, kuris puikiai atitiks Jūsų įmonės veiklą ir poreikius.

Važiuoklės su kabina modeliai, kurių važiuoklės bazė yra nuo 3 000 mm iki 5 100 mm, o kėbulo ilgis siekia 6 190 mm, atveria plačių galimybių – automobilį naudoti darbui mieste ar sunkių krovinių gabenimui statybų reikmėms.

Vežkite didesnį krovinį su didelio našumo priekine pakaba, kuri padidina didžiausią leistiną apkrovą. Maksimali priekinės ašies apkrova – iki 1 900 kg, pasirinkus 3,5 t modelį su lengvesne, bet stipria QUAD-LEAF pakaba, arba net iki 2 700 kg, pasirinkus dvigubų ratų modelį su QUAD-TOR pakaba.

PAŽANGIAUSI VARIKLIAI

JŪSŲ VERSLO TVARUMAS IR PELNINGUMAS

IKI 10 PROC. MAŽESNES DEGALŲ SĄNAUDAS UŽTIKRINA ITIN EFEKTYVIOS „DAILY“ FUNKCIJOS

„Daily“ varikliai išsiskiria taupumu, kurį pasiekti padeda daugybė naujų funkcijų, pavyzdžiui: jautresnė ir efektyvesnė elektroniniu būdu valdoma kintamosios geometrijos turbina, specialiai „Daily“ sukurtos itin ekonomiškos ir mažu riedėjimo pasipriešinimu pasižyminčios A klasės padangos bei „Start&Stop“ sistema.

IKI 10 PROC. MAŽESNĖS PRIEŽIŪROS SĄNAUDOS

Dėl visų įdiegtų naujovių ir poreikio rečiau keisti tepalus, automobilio priežiūros sąnaudos važinėjant mieste sumažėja iki 10 proc. 

VISADA OPTIMALUS NAŠUMAS

„Daily“ furgonai gerai žinomi dėl didelio variklių pasirinkimo – jie vieninteliai rinkoje siūlomi su dviem konkrečioms užduotims pritaikytais varikliais.

 • SALONO ĮRANGA IR VAIRAVIMO KOMFORTAS
 • SĖSKITE Į AUTOMOBILĮ, JIS KOMFORTIŠKAS!
 • TECHNOLOGIJOS, KURIOS SUKURTOS JUMS
 • Sklandus ir manevringas
  Naujasis elektrinis vairo stiprintuvas yra labai tikslus ir iš karto reaguoja į vairuotojo judesius – su mažiau pastangų užtikrinamas sklandesnis vairavimas. Jis taip pat slopina vibraciją ir kompensuoja slydimą bei ratų disbalansą, sukurdamas visiško stabilumo ir pilnos kontrolės pojūtį. Kad net iki 70 proc. sumažintumėte vairavimo pastangas ir galėtumėte mėgautis ypatingu vairavimo malonumu net ir judriose miesto gatvėse, galite suaktyvinti automobilyje įdiegtą unikalią miesto režimo funkciją vos vienu mygtuko paspaudimu.
 • Neprilygstamas vairavimo patogumas ir ergonomiškumas

Visa „Daily“ vairavimo sistema sukurta taip, kad jaustumėtės tarsi lengvajame automobilyje. Galite koreguoti vairo ašį ir kampą, kol atrasite geriausią padėtį dar didesniam patogumui ir ergonomiškumui užtikrinti. Ant mažesnio daugiafunkcio vairo išdėstyta daugybė valdiklių, palikta daugiau vietos kojoms, todėl galite jaustis dar patogiau. Susidarius spūsčiai eismo piko metu, vienu mygtuko paspaudimu galite įjungti „Queue Assist“ pagalbinę sistemą. Pamirškite stresą eismo piko metu!

 • Paprastas ir aiškus valdymas

Naujasis aukštos skiriamosios gebos spalvotų ekranų skydelis suteikia patogią bei intuityvią sąsają, kuria galite lengvai valdyti „Daily“ ir reikiamu laiku pasiekti visas pagrindines šio automobilio nuostatas bei informaciją.

 • Sauga ir efektyvumas su padangų slėgio realiu laiku stebėjimo sistema
  Padangų slėgio stebėjimo sistema kiekvienos padangos slėgį realiu laiku rodo ekranų skydelyje, todėl galite būti tikri, kad „Daily“ padangų slėgis visada bus optimalus. Taigi, vairavimas ne tik tampa saugesnis, bet ir sumažėja degalų sąnaudos. „Daily“ – pirmasis furgonas, kuriame ši funkcija siūloma tiek viengubų, tiek dvigubų ratų modeliuose.
 • Hi-connect: nauja informacijos ir pramogų sistema
  „Daily“ turi patogią informacijos ir pramogų sistemą su 17,78 cm ekranu, DAB radijo imtuvu, vairavimo stiliaus vertinimo ir balso atpažinimo funkcijomis, TomTom® automobilių ir sunkvežimių navigacijos sistema bei galinės kameros ekranu. Su „Apple CarPlay“ ir Android Auto™ programomis skaitmeninėmis pramogomis galite saugiai mėgautis tiesiog vairuodami.
 • Didelio matomumo LED žibintai
  Naujieji LED žibintai su daug ryškesniu ir toliau sklindančiu spinduliu matomumą pagerina net 15 proc., todėl kliūtis kelyje pastebėsite daug greičiau. Ne tik turėsite stilingą furgoną, bet ir sumažinsite bendrąsias nuosavybės išlaikymo sąnaudas, nes LED žibintai naudojami labai ilgai. Jokio blaškymosi, jokių pastangų.
 • Patogus ir efektyvus automobilio parkavimas
  Naujasis elektrinis stovėjimo stabdys automatiškai įsijungia pastačius automobilį ir išsijungia, kai esate pasiruošę važiuoti. Vairuodami mieste, kai reikia sustoti dažniau (pavyzdžiui, pristatant siuntas), negaišite laiko įjunginėdami ir išjunginėdami stabdį – taip ne tik sumažinsite dėl pasikartojančių judesių pasireiškiantį rankų nuovargį ir diskomfortą, bet ir padidinsite savo produktyvumą. Pašalinus rankinio stabdžio svirtį, atsiranda daugiau erdvės salone, tad galėsite patogiau judėti, be to, eliminavę papildomus veiksmus, galite sutaupyti iki 5 valandų per mėnesį, o tai tikrai padidins Jūsų pelningumą.
 • FUNKCIJOS IR PASLAUGOS
 • PATOBULINTOS RYŠIO FUNKCIJOS IR PASLAUGOS

​​„Daily“ ryšio funkcijos neapsiriboja mobiliuoju įrenginiu, jos leidžia valdyti įvairias paslaugas, kurios padeda Jums aktyviau ir efektyviau vykdyti savo veiklą – sumažinti sustojimų skaičių ir padidinti verslo našumą.

Daugiau laiko liks tiesioginiam darbui, nes transporto priemonė yra tiesiogiai susiejama su IVECO specialistais, kurie gauna reikalingus duomenis realiu laiku, todėl gali nuotoliniu būdu atlikti automobilio diagnostiką bei išsiaiškinti galimus gedimus ir imtis prevencinių veiksmų jiems dar neįvykus. 

Individualizuotos paslaugos pagal automobilio naudojimo duomenis realiu laiku, kuriuos galite gauti iš savo „Daily. Optimizuokite savo „Daily“ naudojimo efektyvumą realiu laiku, MYDAILY portale analizuodami jo eksploatacijos parametrus, degalų sąnaudas ir pan.

Automobilių parko valdymo sprendimai leidžia sumažinti išlaidas dėl geresnio transporto priemonių stebėjimo ir automobilių parko panaudojimo, tinkamo vairuotojų elgesio, pažangios variklio diagnostikos ir ridos duomenų stebėjimo realiu laiku.

DAILY BLUE POWER

BE APRIBOJIMŲ VYSTYKITE SAVO VERSLĄ MIESTO ZONOSE

„Daily Blue Power“ serija siūlo tvarų ir efektyvų sprendimą keleivių bei prekių transportavimui mieste. Šiame automobilyje įdiegtos pažangios technologijos, garantuotas mažas išmetamų teršalų kiekis, padidintas našumas ir efektyvumas, kuris puikiai tinka jūsų vykdomoms užduotims mieste.

Rinkitės iš naujojo „Daily Euro 6 2020 RDE Ready“, pirmosios lengvosios komercinės transporto priemonės (LCV), sertifikuotos faktiškai važiavimo metu išmetamų teršalų kiekiui, ir naujojo „Daily HI-MATIC Natural Power“, su savo klasėje išskirtine 8 pavarų automatine pavarų dėže.

BŪKITE PASIRUOŠĘ ATEITIES MIESTAMS

„Daily Blue Power“ netaikomi apribojimai, todėl jis gali pasiekti visas miesto vietas bet kuriuo metu – šis automobilis tinkamas naudoti ateities pervežimams ir palengvina tvariai veiklą vykdančių verslo partnerių paiešką.

NAUJASIS DAILY 4X4

VISIEMS KELIAMS IR VISOMS SĄLYGOMS​

VISA SERIJA TRANSPORTO PRIEMONIŲ, SU KURIOMIS NEBUS NEPASIEKIAMŲ VIETŲ

Vienintelė lengvoji komercinė transporto priemonė, kuri pagaminta kaip sunkvežimis ir turi ištisinę laikančiąją važiuoklę bei puikių techninių specifikacijų pakabą, kuri itin lengvai pritaikoma įvairiausioms užduotims. Iš visiems keliams ir bekelei skirtų versijų pasirinkite tinkamą IVECO „Daily 4×4“ furgoną arba važiuoklę, kurią galėsite naudoti ne tik sudėtingiausiose vietovėse ar sunkiai važiuojamais keliais, bet ir ant asfalto. Su „Daily 4×4“ furgonu arba važiuokle daugiau nebebus nepasiekiamų vietų.

 • Gausus 4×4 furgonų ir važiuoklių modelių pasirinkimas ​
 • 3,0 litro variklis su 180 AG ir 8 pavarų automatine pavarų dėže
 • Keliamoji galia iki 4 300 kg, o kėbulo ilgis – iki 5,0 m
 • Visiems keliams ir bekelei skirtos versijos iki 7,0 tonų transporto priemonės bendrosios masės​

GALIA, KURIOS JUMS REIKIA BET KOKIAI UŽDUOČIAI ATLIKTI

Varomas F1C Euro VI-D 3,0 l varikliu, turinčiu 180 AG ir 430 Nm sukimo momentą, „Daily 4×4“ furgonas arba važiuoklė gali lengvai atlikti visas užduotis visose vietovėse. Atitinkantis sunkiosioms transporto priemonėms skirtą Euro VI-D patvirtinimą, „Daily 4×4“ sunkvežimis yra skirtas ne tik atokioms vietovėms.

ĮVAIRIOS, PROFESIONALIAI PRITAIKYTI SKIRTOS FUNKCIJOS 

Su galios perdavimo velenu (PTO), prijungtu prie skirstomosios dėžės, ir 4 perdavimo mechanizmų tipais, „Daily 4×4“ furgoną ir važiuoklę galite naudoti įvairiai – nuo savivarčio iki plūginio sniego valytuvo arba platformos. „Daily 4×4“ siūlo platų bekelei skirtų funkcijų pasirinkimą, pavyzdžiui, priekines apsaugines groteles arba gamykloje galima transporto priemonę paruošti plūginio sniego valytuvui ar gervei montuoti. Taip pat galima rinktis ir antstatus.

VISIŠKAS VAIRAVIMO MALONUMAS

Dėl dvigubo lėtinančio perdavimo „Daily 4×4“ furgoną arba važiuoklę galite rinktis su 12 važiavimo į priekį pavarų (mechaninė pavarų dėžė) arba su 16 pavarų (I-MATIC transmisija). Taip užtikrinamas neribotos važiavimo įkalne galimybės ir tuo pat metu išlaikomas didžiausias vairavimo komfortas. Galite lengvai įjungti lėtinantį perdavimą, paspausdami prietaisų skydelyje esantį ergonomišką mygtuką.

UNIKALI JĖGA IR TVIRTUMAS

Dėl specialiai suprojektuoto važiuoklės rėmo, kurio keliamoji galia yra iki 5 000 kg, naujosios priekinės ašies su nepriklausoma priekine pakaba, plieninio 3 dalių buferio ir visų diskinių stabdžių su specialiai sukurta elektroninės stabilumo sistemos (ESP) programa, „Daily 4×4“ yra vienintelė transporto priemonė rinkoje, kuri atitinka kliento keliamus tvirtumo, eksploatacinių savybių stabilumo ir rekordinio patikimumo reikalavimus.

DAILY MIKROAUTOBUSIUKAS

NAUJASIS „Daily“. NAUJA MIKROAUTOBUSŲ KARTA

 • Tai mikroautobusas, atitinkantis aukštus keleivinio transporto kategorijai keliamus reikalavimus
 • Naujasis „Daily“ mikroautobusas įkūnija patogumą, stilių bei aukštas charakteristikas. Naujųjų „Daily“ mikroautobusų kategorija yra ekstensyvesnė, efektyvesnė bei patrauklesnė ir vairuotojams, ir keleiviams, nes jų dizainas yra visiškai perdarytas ir atitinka vis didėjančius vartotojų reikalavimus.

Universalumas yra pagrindinis naujojo „Daily“ mikroautobuso privalumas, nes įvairūs komplektacijos variantai atitinka įvairius keleivinio transporto kategorijai keliamus reikalavimus:

 • „Daily Tourys“ – kompaktiškai sukomplektuota prabangi turistinė transporto priemonė;
 • „Daily Line“ – tarpmiestinėms kelionėms puikiai tinkanti transporto priemonė;
 • „Daily Citys“ – transporto priemonė, specialiai pritaikyta mažų miesto ir priemiesčio rajonų transporto srautui.

Naujasis „Daily“ mikroautobusas siūlo lengvojo automobilio lygio ergonomiką ir patogumą vairuotojui, suderintą su įvairiais tik keleivių patogumui sukurtais stiliaus ir techniniais sprendimais.

 • Nauja oro kondicionavimo ir paskirstymo sistema;
 • Naujos keleivių patogumo ir saugos parinktys;
 • Nauji visus reikalavimus atitinkantys dekoro lygiai.

Naujojo „Daily“ mikroautobuso kategorija aprūpinta F1C 3,0 litrų dyzeliniais ir suslėgtųjų gamtinių dujų (CNG) varikliais. Norint atitikti „Euro VI“ išmetamųjų teršalų standartus, dyzeliniai varikliai pateikiami su atrankinės katalizės redukcijos (SCR) technologija, kuri užtikrina aukštas eksploatacines savybes ir mažas degalų sąnaudas. Visa tai suteikiama ir kitai autobusų kategorijai.

Viena pagrindinių naujovių – „Daily“ mikroautobusas, kuris pirmauja savo kategorijoje ir sveria 6,1 tonos bei turi ilgą važiuoklės bazę (4 100 mm). Jame gali tilpti iki 22 keleivių be vairuotojo ir gido – tai didžiausias skaičius transporto priemonei šioje kategorijoje. Kaip ir pirmtakas, kuriame erdvė bagažui buvo padidinta iki 2,5 m3 tūrio, šis variantas taip pat pasižymi 30 proc. didesne vieta bagažui.

SUSISIEKITE SU TRANSMITTO