ATSINAUJINOME!
JŪSŲ PATOGUMUI – VIENAS TEL. NR. VISIEMS KLAUSIMAMS
+37067611117

„IVECO BUS“ siūlo keleivinio transporto sprendimus profesionalams. UAB „TRANSMITTO” atstovaują pilną „IVECO BUS“ asortimento gamą – nuo mažojo „IVECO DAILY“ iki elektra varomo „E-WAY“ miesto autobuso.

 

„CROSSWAY“

 

VERSLO VAROMOJI JĖGA

„Crossway“ yra patikimas ir universalus darbštuolis, sukurtas tarpmiestiniam ir priemiestiniam keleivių pervežimui. Mažos eksploatacinės išlaidos ir universalumas padarė šį autobusą labiausiai parduodama šio segmento transporto priemone Europoje.

„Crossway“ turi aukštą patikimumo rodiklį, nes šis modelis gali nuvažiuoti ne vieną milijoną kilometrų.

„Crossway“ sėkmės garantas – geriausias kokybės ir kainos santykis rinkoje, degalų sunaudojimo efektyvumas, ilgi techninės priežiūros intervalai, maksimalus saugumas, universalumas ir komfortas.

APIE „CROSSWAY“ TRUMPAI:

 • 3 skirtingi dydžiai;
 • 3 tipų varikliai – dyzeliniai / CNG / elektriniai varikliai;
 • Talpa – iki 63 sėdimų ir 30 stovimų vietų. 

CROSSWAY GAMTOS JĖGA

 • „IVECO BUS“ yra gavęs ne vieną „Metų tvaraus autobuso“ apdovanojimą. 
 • Laimėjęs 2019 metų tvaraus autobuso titulą su „Crealis In-Motion-Charging“, „IVECO BUS“ tarpmiestinėje kategorijoje išlaiko titulą su „Crossway Natural Power“ autobusu. 2017 m. „Busworld“ parodoje „Crossway Low Entry Natural Power“, buvo išrinktas „Metų tvariu autobusu 2018“. Šie apdovanojimai pripažįsta „IVECO BUS“ neabejotinu segmento lyderiu, o tai gamintoją ir toliau įpareigoja kurti bei diegti tvarius keleivių pervežimo sprendimus. 

NATŪRALUS PASIRINKIMAS TARNAUS MOBILUMUI

 • Gamtinėmis dujomis (CNG) varomos transporto priemonės pripažįstamos tiek Europos, tiek vietos lygmeniu dėl švaraus transporto naudojimo mažos taršos zonose. CNG technologija užtikrina beveik nulinį kietųjų dalelių išmetimą, mažą NOx kiekį ir sumažintą triukšmą (iki -3 dB). Naudojant biometaną, CO2 pėdsakas gali būti sumažintas iki 95%.

LYGIAVERTIS PARTNERIS

Naujasis „Crossway Natural Power“ autobusas sukonstruotas patikrintos „Crossway“ šeimos pagrindu, suteikdamas maksimalią naudą operatoriams. „Crossway Natural Power“ savybės leidžia šį autobusą laikyti lygiaverčiu pakaitalu dyzeliu varomiems autobusams:

 • Toks pat automobilio aukštis kaip „Crossway“ dyzelinė versija su oro kondicionieriumi (3,45 m);
 • Ta pati sėdimų vietų talpa – iki 63 sėdimų vietų (13 m versijoje);
 • Ta pati bagažo skyriaus talpa – iki 6,2 m3;
 • Vidinis aukštis – 2,0 m, maksimalios rankinio bagažo lentynos;
 • Analogiškos galios ir sukimo momento charakteristikos – 360 AG ir 1620 Nm;
 • Nuvažiuojamas atstumas – iki 600 km su 1260 l CNG talpos balionais.

„DAILY“

„Daily Minibus“ evoliucionuoja, pristatydamas naujus išmaniuosius sprendimus, kurie taps tikru Jūsų verslo sėkmės palydovu.

BEGALINĖS GALIMYBĖS. „DAILY“ VISIEMS POREIKIAMS

„Daily“ – tai daugiau nei 380 kombinacijų, kurias sudaro skirtingi ratų bazės, kėbulo aukščio, bendrosios masės tipai, skirtingos galios ir degalų rūšies varikliai, pavarų dėžės ir pakabos.

Platus „Daily Minibus“ asortimentas tenkina visus keleivių vežimo misijoms keliamus reikalavimus:

 • Turistinė versija – patogiam keleivių ir bagažo pervežimui;
 • Miesto ir priemiesčio versija – mobilumo sprendimai, kad visas miestas būtų prieinamas.

GALIA IR EKOLOGIJA 

„Daily“ komplektuojamas su 3.0 l darbinio tūrio varikliais, kurių galingiausia versija pasiekia 207 AG galią.  Klientai turi galimybę rinktis dyzelinį, gamtinėmis dujomis arba elektra varomą variantą.

TALPUMAS

Talpiausios „Daily“ versijos pagal poreikius gali pervežti iki 35 keleivių:

 • Turistinė misija – patogiam ir saugiam keliavimui;
 • Tarpmiestinė misija – didžiausia keleivių talpa;
 • Maršrutiniai autobusai – oro uosto ir viešbučių paslaugoms;
 • Mokykliniai autobusai – specialiai sukurti mokinių saugiam pervežimui;
 • Miesto misija – miesto ir priemiesčio mobilumo sprendimams.

NAUJASIS „IVECO DAILY ACCESS“  AUTOBUSAS SKIRTAS MIESTUI!

„Daily ACCESS“ miesto tipo mažasis autobusas su žemagrinde platforma, skirta keleiviams su judėjimo negalia arba su vaikiškais vežimėliais pervežti. Autobuse patogiai telpa iki 28 keleivių, jame įdiegtos įvairios komforto ir saugumo funkcijos – į išorę atsidarančios dvigubos durys, atlenkiama įvažiavimo rampa, LED informacinės švieslentės, avarinio stabdymo sistemos.

„Daily ACCESS“ CNG variklis atitinka naujausius „Euro VI-E“ standartus ir pasižymi galia bei ekonomija – su 460 litrų CNG talpos balionais „Daily ACCESS“ gali nuvažiuoti iki 510 km atstumą.

Gamtinėmis dujomis varomas „Daily ACCESS“ užtikrina mažą anglies dioksido emisiją, neišskirdamas į aplinką kietųjų dalelių ar azoto oksido darinių. Variklio triukšmo lygis beveik du kartus mažesnis nei analogiškų dyzelinių variklių, todėl toks autobusas puikiai tinka miestui. Naudojant biometaną, CO2 emisija sumažėja iki 95 %, o tai yra didelis privalumas mažos taršos zonose.

„Hi-Matic“ 8 pavarų dėžė yra standartinėje įrangoje – ji užtikrina maksimalų važiavimo komfortą bei itin mažas eksploatacines sąnaudas.

„DAILY LINE“
ERDVUS, ĮVAIRUS, EFEKTYVUS

Idealiai tinkantis vietinėms ir tarpmiestinėms kelionėms, be to, dėl savo talpumo ir optimalių eksploatacinių išlaidų, operatoriui leidžia generuoti maksimalią ekonominę naudą. „Daily LINE“ siūlo įvairias konfigūracijas, kurios atitiks visų kelionių poreikius:

 • 3 kėbulo ilgiai / 2 aukščių parametrai / 3 skirtingos durys – mechaninės, elektrinės arba stumdomos;
 • Sėdimų vietų – nuo 15 iki 22 keleivių;
 • Galimybė komplektuoti su neįgaliųjų vežimėlių įkėlimo rampa ir greitai išmontuojamomis sėdynėmis;
 • Įvairios papildomos įrangos komplektavimo galimybės – lentynos, kondicionavimo sistemos, audio/video sistemos ir kt.

„EVADYS“

„Evadys“ autobusas skirtas pervežti keleivius tarpmiestiniais ir tarptautiniais maršrutais, teikti pervežimo į oro uostą paslaugas ir organizuoti ekskursines keliones. Šis autobusas pasižymi puikiu kainos ir funkcionalumo santykiu, todėl yra patikimas kelionių planavimo įrankis. 

„Evadys“ sujungia geriausias „Crossway“ ir „Magelys“ turistinio lainerio savybes:

 • „IVECO BUS“ integruota transporto priemonių architektūra – mažesni gamybos ir remonto kaštai;
 • Daugiau vietos bagažui nei įprastame tarpmiestiniame autobuse – iki 12 m³;
 • Mažesnės sąnaudos degalams nei HD klasės turistiniuose autobusuose.

APIE „EVADYS“ TRUMPAI

 • 3 versijų durų išdėstymai – įskaitant galines duris už ašies;
 • Iki 63 sėdimų vietų;
 • Iki 12 m³ bagažo talpa.

IŠSKIRTINIS FUNKCIONALUMAS

„Evadys“ siūlo aukščiausio lygio komfortą keleiviams, patogiai sutalpindamas optimalų kiekį jų bagažo.

Bagažo talpą lemia ne tik tūris, bet ir svoris, todėl „Evadys“ dizainas optimizuotas taip, kad būtų galima išvengti erdvės praradimo – maksimalus bagažo skyriaus tūris gali būti iki 10,15 m³, kartu su 1,8 m³ tūrio vidinėmis lentynomis.

„Evadys“ kėbulas yra dviejų ilgių, su galimybe rinktis iš trijų tipų durų: durų pasirinkimas galimas iš viengubų vidurinių durų, kai reikalingas centre esantis WC; iš dvigubų vidurinių durų, kai montuojamas neįgaliojo vežimėlio keltuvas; viengubų galinių durų, kurios leidžia pasiekti didžiausią bagažo skyriaus talpą.

„Evadys“ variklis gali būti suporuotas su įvairių tipų pavarų dėžėmis – mechanine 6+1 pavarų, robotizuota 12 pavarų ir automatine. Agregatų konfigūracija leidžia pasirinkti optimalų variantą, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.

ĮRODYTAS PATIKIMUMAS

„Evadys“ išbandytas ekstremaliomis eismo ir klimato sąlygomis – nuo -30°C iki +50°C, atlikus daugiau nei 120‘000 km kelio ir funkcinių bandymų bei 2‘000‘000 km bandymų Europos keliuose. Sėkmingai įveikęs bandymus, „Evadys“ garantuoja patikimą keleivių pervežimo verslą.

„Evadys“ konstrukcija apsaugota antikoroziniu kataforezės apdorojimu, kuris yra pažangiausias ir efektyviausias sprendimas apsaugai nuo korozijos.

„Evadys“ variklio išmetamų teršalų nukenksminimo technologija naudoja unikalią IVECO HI-SCR sistemą, kuriai nereikalingas regeneracijos procesas, todėl periodinių techninių aptarnavimų intervalas gali siekti iki 150 000 km – tai lemia mažas išlaidas servisui ir prastovoms.

„E-WAY“

NAUJAS ŽINGSNIS

Spartėjant transporto pramonės progresui, elektromobilumas įžengia į naują etapą, todėl „IVECO BUS“ imasi dar vieno svarbaus žingsnio, pristatydama visiškai naują elektrinį autobusą „IVECO BUS E-WAY“.

„E-WAY“ sukurtas miesto poreikiams, todėl gamintojas siūlo 3 skirtingų autobuso ilgių versijas – 9,5 m, 12 m ir 18 m. Galima rinktis lėtą autobuso įkrovimą naktį arba greitą įkrovimą naudojant pantografą. Lankstumą užtikrina pasirenkamas akumuliatorių skaičius, kai nereikia vežti papildomo svorio ir sumažinus pervežamų keleivių skaičių – tai reiškia, kad skirtingais etapais autobusas gali tiksliai atitikti kliento autonomijos reikalavimus.  

INOVATYVŪS SPRENDIMAI

Galimas ir standartinis, ir sujungtas „E-WAY“ autobuso variantas, kuris skirtas eksploatuoti autobusų juostose, siekiant pagerinti miestiečių keliones.

Dėl skirtingų vidaus ir išorės pritaikymo „E-WAY“ prisideda gerinant miesto transporto įvaizdį.

„URBANWAY“

IŠMANUSIS MIESTO AUTOBUSAS

Specialiai viešajam transportui sukurtas „Urbanway“ yra efektyvus įrankis šiuolaikiniam miesto gyvenimui. „Urbanway“ pasižymi aukštais vairuotojo ir keleivių patogumo standartais, universaliu salono išdėstymu, tvariomis sistemomis ir optimaliomis veiklos sąnaudomis.

APIE URBANWAY TRUMPAI

 • Ilgis – nuo 10.5 iki 18 m;
 • 4 pavarų tipai; 
 • BRT versija maksimaliam individualizavimui.

TEISINGAS PASIRINKIMAS KIEKVIENAI MISIJAI

GAMTOS JĖGA MIESTUI

Per pastaruosius 25 metus „IVECO BUS Natural Power“ technologija tapo patikimu sprendimu švariam ir tvariam mobilumui.

„Urbanway Natural Power“ CNG varikliai padeda gerinti oro ir mūsų visų gyvenimo kokybę, sumažindami  išmetamųjų teršalų kiekį bei eliminuodami triukšmą. Ši pažangi technologija garantuoja beveik nulinį kietųjų dalelių išmetimą į orą, taip pat NOx žymų mažinimą. Be to, naudojant biometaną, CO2 emisija sumažėja daugiau nei 80% .

IVECO yra vienintelis gamintojas pasaulyje, siūlantis „Natural Power“ CNG variklius visai keleivinio ir komunalinio sektoriaus IVECO automobilių gamai – taip sudaroma sinergija tarp skirtingų transporto priemonių, tokių, kaip keleivinis transportas, pristatymo sunkvežimiai ir šiukšliavežės.

„CURSOR 8“ GAMTOS GALIA

 • Variklio galia – 290 AG (10,5 m ir 12 m versijoms) ir 330 AG (10,5 m, 12 m ir 18 m versijoms);
 • Itin mažos emisijos ir suderinamumas su biodujomis.

„URBANWAY DIESEL“ VERSIJA

DIDELIS NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS

„Urbanway“ yra skirtas keleiviams ir lengvai prižiūrimas. Svarbiausios jo savybės:

 • Patikimumas; 
 • Mažas triukšmas ir vibracija;
 • Daugiau erdvės keleiviams, sėdintiems prie galinių durų;
 • Itin paprastas priėjimas prie variklio skyriaus ir kitų agregatų.

„URBANWAY HYBRID“ VERSIJA

Tyrimais patvirtinta, kad serijinė hibridinė technologija yra tinkama konstrukcija tylesniam ir švaresniam važiavimui, bei norint žymiai sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamą CO2 kiekį.

„Urbanway Hybrid“ ženkliai sumažina eksploatavimo kaštus dėl akumuliatorių garantuojamos degalų ekonomijos: akumuliatoriai stabdymo metu yra įkraunami, o esant papildomai apkrovai, ši energija efektyviai panaudojama greitėjimo ar įkalnės įveikimo metu.

Vairuotojo darbą palengvina pagalbinės ekologiško vairavimo sistemos: funkcija „Arrive&Go“ užtikrina 100% važiavimą elektra, kai prie sustojimo stotelės išjungiamas variklis. 

SUSISIEKITE SU TRANSMITTO